Wokół ballad i romansów - koncert pieśni

Image not available

Wokół ballad i romansów – koncert pieśni

Zapraszamy Państwa na koncert „Wokół Ballad i Romansów” zrealizowany w ramach projektu „Ballady i Romanse z Mickiewiczem”.

Wystąpią muzycy i studenci Akademii Muzycznej w Łodzi. Paulina Jabłonka – sopran,
Adam Kamieniecki – baryton, Mateusz Piechnat – fortepian. Piękna poezja połączona z piękną muzyką. Usłyszycie państwo m.in. takie utwory jak : Świtezianka muz. Nikołaj Rimski-Korsakow, Nad wodą wielką i czystą muz. Ignacy Paderewski, Fryderyka Chopina Precz z moich oczu.

Koncert odbędzie się 25.06.2022 o godzinie 18.00 w Czytelni MBP w Starachowicach ul. Kochanowskiego 5.

Przed koncertem zapraszamy do obejrzenia pokonkursowej wystawy plakatu Wokół Ballad i Romansów. Będziecie państwo mogli obejrzeć prace plastyczne nagrodzone w konkursie na plakat inspirowany treścią Ballad i Romansów Adama Mickiewicza.

Wstęp wolny

Wydarzenie zostało zakończone.