Kontynuacja programu Mała Książka – Wielki Człowiek

Iwona/ 26 czerwca, 2020/ Aktualności, Imprezy dla dzieci

Czy twój przedszkolak korzysta już z biblioteki?

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach kontynuuje program „Mała Książka Wielki Człowiek”. W tym roku zapraszamy rodziców z dziećmi URODZONYMI W LATACH 2014-2017 do bezpłatnego uczestnictwa w programie.
Dzieci w wieku od 3 do 6 lat, które zostaną zapisane do Biblioteki „Plastuś” lub „Nad Skałą”, bądź są już zapisane, otrzymają przygotowaną przez Instytut Książki bezpłatną Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika. Przy każdej kolejnej wizycie zakończonej wypożyczeniem książki wręczamy dziecku naklejkę. Mały Czytelnik po uzbieraniu dziesięciu naklejek zostaje uhonorowany imiennym Dyplomem i nagrodzony drobnym, czytelniczym upominkiem.

Od 2018 r. projekt jest realizowany przez Instytut Książki w ramach ogólnopolskiej kampanii promującej czytelnictwo „Mała Książka – wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi.