Spotykanie z Piotrem "GDZIE BĄDŹ" Jurkowskim - Youtuberem i podróżnikiem

Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider

Spotykanie z Piotrem „GDZIE BĄDŹ” Jurkowskim – Youtuberem i podróżnikiem

Młodzieżowa Rada Miasta w Starachowicach ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na spotkanie z cyklu „Inspiratornia – spotkania z ciekawymi ludźmi”, które odbędzie się 13 grudnia 2023 r. w godz. 13:00 – 15:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach.

Tym razem spotykamy się z Piotrem „GDZIE BĄDŹ” Jurkowskim – Youtuberem i podróżnikiem – który w oryginalnych reportażach pokazuje światu.. Świat. (www.youtube.com/@GDZIEBADZ)

Twórca szerszej publiczności dał się poznać serią mroźnych filmów z Jakucji, ale na jego kanale znaleźć można realizacje z najróżniejszych zakątków świata. W podróżach szuka niecodziennych przygód, ciekawych historii oraz wątków animalnych – nie tylko na Galapagos, czy Wyspach Owczych.

Piotr jest laureatem nagrody BLOGER ROKU 2020 National Geographic Traveler.

Do Starachowic przybędzie z opowieścią o Reunionie, francuskim departamencie zamorskim na Oceanie Indyjskim, gdzie GdzieBądzie (Pioter, Zonia i Dżonson) odbyli trekking szlakiem GRR2, przez wulkaniczne cyrki, z widokiem na najwyższą górę tej części świata. Spotkaniu towarzyszy sesja Q&A.

Jeżeli będą Państwo zainteresowani, bardzo poproszę tylko o informację ile uczniów ze szkoły przyjdzie na spotkanie. Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniem, szkoła może wyznaczyć maksymalnie 10 uczniów.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres – [email protected]

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu pn. „Kierunek Przyszłość – Starachowicki Program Rozwoju Lokalnego” z Programu Rozwój Lokalny, współfinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 (85%) oraz budżetu państwa (15%).

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

13 gru 2023
Expired!

Czas

13:00 - 15:00

Ułatwienia dostępu