Biblioteka Gier

Image not available

Biblioteka Gier

Starachowice grają w planszówki!
W piątek 3 listopada!

Na spotkanie z fenomenem współczesnych gier planszowych zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej na ul. Kochanowskiego 5. Zapraszamy w godzinach 15:00-21:00.

Niezmiennie możecie spodziewać ponad 200 gier planszowych, specjalnie wyselekcjonowanych by dawać jak największą radość. Nie tylko grającej młodzieży… ale także seniorom, dorosłym i dzieciom (już od wieku 3 lat!). UWAGA!!! Dzieci poniżej 12 roku życia mogą korzystać ze spotkania tylko w obecności swojego opiekuna.

Jeśli do tej pory nie graliście z nami to trzeba Wam wiedzieć że gry planszowe przeszły w ciągu ostatnich 20 lat prawdziwy renesans i rusza zaskakują nowymi pomysłami! Naprawdę… nie ma w nich krzty nudy. Przybądźcie i przekonajcie sami! Sprawdźcie też jakie gry podobają się Waszym dzieciom! Każdy znajdzie coś dla siebie a doświadczony instruktor – Michał Pajek zadba by Wasza pierwsza styczność z grami była jak najprzystępniejsza!

Wstęp wolny.

Do zobaczenia!