Iwona/ 17 kwietnia, 2015/ DKK Nad Skałą, Imprezy i spotkania

16 kwietnia w Bibliotece Głównej, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki gościliśmy polskiego pisarza, autora książek historycznych Sławomira Kopra. Pisarz opowiadał o swojej pracy, sposobie zbierania materiałów i źródłach z których czerpie informacje. Mówił również o spotkaniach z czytelnikami, nie zawsze sympatycznymi oraz o współpracy z wydawnictwami. Chętnie odpowiadał na pytania publiczności. Dużo miejsca poświęcił swoim publikacjom z okresu II Rzeczpospolitej i PRL. Spotkanie prowadziły Jolanta Sopińska i Magdalena Mroczek.

Zrealizowano dzięki współpracy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. W. Gombrowicza w Kielcach i dofinansowaniu ze środków Instytutu Książki, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

więcej zdjęć w galeria zdjęć

film ze spotkania www.youtube.com