Tylko u nas – Koszałek w opałach – mobilna gra terenowa

Iwona/ 7 czerwca, 2022/ Aktualności, Imprezy dla dzieci, Konkursy, Ogólne

„Podobno pod skałkami można spotkać dziwnego człekokształtnego stwora…”

Zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny do udziału w mobilnej grze terenowej „Koszałek w Opałach”, opartej na motywach książki „O krasnoludkach sierotce Marysi”.

Startujemy 13 czerwca spod Biblioteki „Nad Skałą” lub spod „Plastusia”.

Gracze zostaną zapoznani z zasadami oraz otrzymają kod QR umożliwiający rozpoczęcie gry.

Gra polega na wykonaniu określonych zadań, rozwiązaniu zagadek i zdobyciu jak największej liczby punktów.

Pierwsze trzy osoby lub zespoły które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają nagrody główne: książki i gadżety.

Osoby poniżej 16. roku życia mogą w niej uczestniczyć pod opieką rodziców bądź opiekunów prawnych lub przedstawić pisemną zgodę na samodzielne uczestnictwo w grze.

Regulamin i Zgodę Rodzica/Opiekuna do pobrania:

Regulamin_Gry

Zgoda_Rodzica_Opiekuna

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Plakat informacyjny