„Safari moich marzeń – Tanzania, Kenia”

Iwona/ 26 listopada, 2021/ Aktualności, Ogólne

Robert Gondek – podróżnik i fotograf był gościem spotkania pt. „Safari moich marzeń – Tanzania, Kenia”. Jak przystało na miłośnika Afryki, autora licznych pokazów podróżniczych, nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali, Robert Gondek znakomicie zaprezentował afrykański kontynent. Pokaz licznych zdjęć, zwłaszcza zwierząt, połączony z podkładem muzycznym sprawił, że uczestnicy oczami wyobraźni mogli przenieść się na safari i do innych zakątków Afryki. Nie zabrakło albumów z podróży, widokówek i przedmiotów związanych z Afryką.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu Ale Jazda! Od Czytelnika do Podróżnika” .

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.