Już dziś premiera gry Koszałek w opałach

Iwona/ 13 czerwca, 2022/ Aktualności, Imprezy dla dzieci, Ogólne

Tylko u nas – jedyna i niepowtarzalna mobilna gra terenowa, a w niej zagadki, rebusy i zadania.

Zapraszamy do udziału w mobilnej grze terenowej. Startujemy w poniedziałek 13 czerwca o godz. 12:00. Do wyboru dwie lokalizacje: biblioteka „Nad Skałą” – ul. Staszica 9 i biblioteka „Plastuś” – ul. Żeromskiego 8. Tu rozdajemy kody do gry.

Gra skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku do 18. roku życia.. Osoby niepełnoletnie samodzielnie uczestniczące w grze obowiązane są przedstawić zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na uczestnictwo w grze. Gracze mogą brać udział w grze indywidualnie, mogą być też wspierani przez osoby towarzyszące. W przypadku drużyny, nagroda zostaje przekazana jej liderowi. Liczy się czas, w jakim uczestnik ukończy grę a nie godzina rozpoczęcia gry. Można więc zagrać w dowolnym momencie.

Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie smartfona/tabletu z uruchomioną funkcją GPS oraz dostępem do internetu.

Szczegóły w regulaminie:
Regulamin_Gry

Do pobrania:
Zgoda_Rodzica_Opiekuna

Formularz można wydrukować w każdej bibliotece.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Plakat informacyjny