Zostań w domu i czytaj e-booki w IBUKU Librze

Iwona/ 31 marca, 2020/ Aktualności, Nowości, Ogólne

Kolejny tydzień narodowej kwarantanny za nami, wszystkie zaległe lektury już przeczytane. Co teraz? Choć drzwi biblioteki są zamknięte, to wciąż możesz korzystać z książek w wersji on-line.

Wydawnictwo Naukowe PWN poleca IBUKA Librę – e-czytelnię czynną całą dobę, w której do czytania e-booków nie potrzebujesz żadnej aplikacji. Wystarczy urządzenie z przeglądarką internetową obsługujące HTML5.

Weź tablet lub laptop, rozsiądź się wygodnie w fotelu i oddaj lekturze, korzystając z zasobów IBUK Libra. Potrzebujesz tylko kodu PIN, który zdobędziesz, pisząc na adres e-mail biblioteki. E-booki to świetne rozwiązanie na czas pandemii. Bez wychodzenia z domu szeroką ofertę publikacji masz w zasięgu ręki. Nie trać szansy na dostęp do literatury i korzystaj z IBUKA Libry.

#zostanwdomu #czytajebooki

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie wiadomości przez Facebooka o treści „kod literatura piękna” lub/i „kod literatura popularnonaukowa”. W wiadomości zwrotnej, w ciągu godziny wyślemy kod uprawniający do bezpłatnego korzystania ze świętokrzyskiej e-czytelni, gdzie znajdą Państwo m.in. fantastykę, kryminały, sensacje, thrillery, romanse, poezję, opowiadania dla dzieci oraz książki popularnonaukowe z różnych dziedzin.
Ci z Państwa, którzy nie korzystają z Facebooka mogą zadzwonić pod nr tel. 41-274-76-06 w godzinach od 9:00 do 15:00.
W celu skorzystania należy zarejestrować się na https://libra.ibuk.pl/ Po zalogowaniu klikamy w prawym, górnym rogu w ustawienia, wybieramy – „Moje biblioteki” , dalej – „DODAJ KOD PIN”. W puste pola wpisujemy otrzymany kod i zatwierdzamy (DODAJ).
Życzymy przyjemnej lektury bez wychodzenia z domu.