Zapraszamy po nowe thrillery do Biblioteki „Nad Skałą”

Iwona/ 22 lutego, 2021/ Ogólne

„Co zrobisz, jeśli pewnego dnia ktoś spróbuje odebrać ci wszystko?
„Kiedy myślisz, że znasz już rozwiązanie zagadki, prawdziwa gra dopiero się zaczyna!”

Zapraszamy po nowe thrillery do Biblioteki „Nad Skałą”(ul. Staszica 9).

? Magda Stachula „Strach który powraca”

„Gdy się pozna czyjś słaby punkt zdobywa się kontrolę nad życiem tej osoby”- słowa te to motto tajemniczej Niezapominajki. Jaką rolę odegra ta kobieta w życiu małżeństwa Adama i Anity, które już od dawna przestało być idealne? Przesiąknięty tajemnicą thriller psychologiczny, w którym zdrada, kłamstwo, brak zrozumienia oraz zaginięcie i morderstwo przeplatają się ze sobą. Książka stanowi  kontynuację losów bohaterów debiutanckiej powieści autorki pt. „Idealna”.

? Krzysztof Bochus  „Lista Lucyfera”

Trzynasty dzień każdego miesiąca budzi niepokój u sporej grupy ludzi. 13 kwietnia oraz 13 maja okazały sie pechowe dla mężczyzn, którzy w tych dniach zakończyli życie w dramatycznych okolicznościach. Ich oprawca to pasjonat zbrodni, swe ofiary ozdabia wycinając na ich czole znak sierpa i młota lub pozbawiając ich oczu, nie zostawiając przy tym najmniejszych śladów swej działalności. Podinspektor Suchy nie ma łatwego zadania przed sobą. Natomiast dziennikarz Adam Berg natrafia na trop organizacji, skutecznie wywożącej z Polski dzieła sztuki, przez co grozi mu niebezpieczeństwo. Czy tak różne sprawy mogą być powiązane ze sobą?
Książka zdobyła nagrodę Gran Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa.

Aldona Bałtowska-Jagieła

Okładki książek