Za nami 10 edycja Narodowego Czytania

Iwona/ 4 września, 2021/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

W całej Polsce czytano dzisiaj dramat Gabrieli Zapolskiej „Moralność Pani Dulskiej”. Dla naszej publiczności fragmenty zinterpretowała w rewelacyjny sposób młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Starachowicach.

Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką objęli Czytanie Narodowe patronatem honorowym. List okazjonalny Prezydenta odczytała nam Pani Barbara Szymańska – Sekretarz Miasta. Dziękujemy za obecność. Dziękujemy Pani Monice Moskal za przygotowanie swoich uczniów do występu. Dziękujemy Młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach, która dzielnie przybijała na książkach pieczęć okolicznościową. Podziękowania dla Parku Kultury za udostępnienie strojów z epoki.

Więcej fotografii w galerii zdjęć