Iwona/ 21 listopada, 2014/ Archiwum, Głośne czytanie nocą, Imprezy i spotkania

„Muzyką i słowem w poszukiwaniu korzeni, w poszukiwaniu autorytetu – spotkanie z twórczością Stefana Żeromskiego” – pod takim tytułem odbyło się XXXIII Głośne Czytanie Nocą, w którym wystąpili uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Stefana Żeromskiego oraz słuchaczki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie rozpoczął Andrzej Rojek. Tym razem pomysłodawca tej cieszącej się powodzeniem imprezy, wcielił się w rolę rapera i w ten sposób wprowadził publiczność w temat. Twórczość Żeromskiego przedstawiono słowem czytanym i śpiewanym, na poważnie i na wesoło. XXXIII Głośne Czytanie Nocą było prawdziwym spektaklem teatralnym, ze wspaniałą scenografią, muzyką, dźwiękiem a co najważniejsze – z aktorami różnego pokolenia.

Więcej zdjęć w galeria zdjęć