Wernisaż, spotkanie podróżnicze i koncert

Iwona/ 7 czerwca, 2023/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

Proponujemy Państwu 3 spotkania, które odbędą się w przyszłym tygodniu:

1. Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach i Starachowickie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wernisaż wystawy grafiki komputerowej Dominiki Nowak pt. „Kobieta pod znakiem zodiaku”. Spotkanie odbędzie się 15 czerwca o godz. 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5.

2. Miejska Biblioteka Publiczna i Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach zapraszają na spotkanie podróżnicze z Anną Kowalską pt. „Wspomnienia z Wietnamu”, 16 czerwca o godz. 17:00 do Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5.

3. Zapraszamy na koncert fortepianowy 18 czerwca 2023 r. o godz. 17:00 do Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wystąpi Kamila Wawrzeńczyk, absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Ludomira Różyckiego, obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w klasie fortepianu oraz wokalu.

Wstęp wolny na wszystkie spotkania

Plakaty informacyjne