Iwona/ 11 lipca, 2017/ Imprezy dla dzieci

W Bibliotece ”Nad Skałą” nie można się nudzić. W minionym tygodniu odbył się turniej gier i zabaw. Była puzzlomania, wygibusy, skaczące czapeczki oraz gry planszowe. Oprócz przybyłych dzieci w turnieju próbowały swoich sił również osoby dorosłe. Dużo śmiechu było podczas gry ”wygibusy”, gdzie trzeba było nieźle się nagimnastykować.

Natomiast na zajęciach plastycznych noszących tytuł ”zwijamy, skręcamy, sklejamy” uczestnicy spotkania wykonali kolorowe sowy z pasków do quilingu. Miłą niespodziankę zrobił dzieciom ośmioletni Kuba, częstując je lodami.

Na dzieci czekają ciekawe zajęcia literacko-plastyczne, m.in. : ”Bajki, które uczą” – teatrzyk kukiełkowy, Dzień Czerwonego Kapturka,”Tajemnice podwodnego świata”- robimy makietę morza, spotkanie z Bogumiłem Pijanowskim, pisarzem bajek dla dzieci połączone z konkursem pięknego czytania i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy we wtorki i piątki lipca o godz.12.00

Urszula Niewczas