Tylko u nas! Spotkanie z Piotrem Trybalskim

Iwona/ 14 września, 2021/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach zaprasza na warsztaty fotograficzne „Fotografowanie w podróży – jak robić zdjęcia budzące emocje?”

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Ale Jazda! Od Czytelnika do Podróżnika”, 15.09.2021 r. o godzinie 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.

Warsztaty poprowadzi Piotr Trybalski – dziennikarz, pisarz, podróżnik i fotoreporter. Finalista i laureat konkursów fotograficznych (m.in. Grand Press Photo, Wielki Konkurs National Geographic, Leica Street Photo, Outdoor Photographer of The Year) oraz zdobywca tytułu Travel Photographer of The Year 2014. Przez blisko 10 lat kierował serwisem OnetPodróże, pisał i fotografował m.in dla: „Outside”, „Polityka”, „Przekrój” „National Geographic”, National Geographic Traveler, „Podróże”, „Focus Historia”, „Magazyn Górskiego”, „Ski”, „Witaj w podróży”. Autor książek, m.in. „Fotograf w podróży”, „Podróże z Adrenaliną”, „Ja, pustelnik”.

Spotkanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat informacyjny