Tydzień z najlepszymi autorami

Iwona/ 3 listopada, 2020/ Aktualności, Imprezy i spotkania

„Wszystkich fanów kryminału i sensacji zapraszamy do Wrocławia w dniach 4-8 listopada 2020. Przed miłośnikami kryminału niemal tydzień spotkań z najlepszymi polskimi autorami, rozmów okołoliterackich i wykładów. No i oczywiście wręczenie Nagrody Wielkiego Kalibru dla najlepszej polskiej powieści kryminalnej lub sensacyjnej ubiegłego roku. A to wszystko w wersji online, żebyście mogli być z nami z każdego zakątka świata, nie ryzykując zdrowia!

Spotkania z popularnymi autorami: Katarzyną Bondą, Mariuszem Czubajem, Zygmuntem Miłoszewskim oraz Wojciechem Chmielarzem, Jakubem Ćwiekiem i Anną Kańtoch, dyskusje – między innymi o kryminale na ekranie (Igor Brejdygant, Wojtek Miłoszewski, Jarosław Sokół), wykłady, z których dowiecie się, jak zostać pisarzem (Robert Małecki) i planować jak zawodowiec (Joanna Opiat-Bojarska) – to zaledwie część wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Szczegóły znajdziecie w programie festiwalu (https://bit.ly/3oxw272).

Transmisje z wydarzeń będzie można oglądać na fanpage’ach Międzynarodowy Festiwal Kryminału oraz Portal Kryminalny. ” – czytamy na stronie wydarzenia.

Zdjęcie wydarzenia