Spotkanie online z Wojciechem Chmielarzem

Iwona/ 6 kwietnia, 2020/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

W poniedziałek 6 kwietnia o 18:00 zapraszamy na spotkanie online z Wojciechem Chmielarzem. Link do spotkania: facebook.com/wojciechchmielarz.pisarz/

Wojciech Chmielarz – pisarz i dziennikarz. Autor książek z cyklu „Jakub Mortka”, publikował między innymi dla „Pulsu Biznesu”, „Polityki”, „Pressa” czy „Nowej Fantastyki”. Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru za powieść „Przyjęcie” oraz laureat nagrody „Złoty Pocisk” w kategorii najlepszy kryminał 2018, którą otrzymał za książkę „Żmijowisko”. Wojciech Chmielarz uznawany jest za jednego z najważniejszych współczesnych pisarzy kryminalnych.

WYRWA

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Jak powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk?

Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków. Pomyliła się? Okłamała go? A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć.

Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia.

Fragment powieści oraz okładka pochodzą z profilu autora: facebook.com/wojciechchmielarz.pisarz/

Przedsprzedaż https://tiny.pl/7h8bw