Spotkanie online z Radkiem Wiśniewskim

Iwona/ 2 kwietnia, 2020/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

W czwartek 2 kwietnia o 18:00 na spotkaniu online – Radek Wiśniewski pod linkiem
facebook.com/autorautor74/

Radosław Wiśniewski – poeta, krytyk literacki, był współzałożycielem i redaktorem naczelnym kwartalnika „Red”. Absolwent Uniwerystetu Jagielońskiego w Krakowie, studiował także w Opolu i Toronto.
Laureat wielu wyróżnień i nagród literackich. Publikuje w pismach literackich. Jego publikacje są tłumaczone na język angielski, niemiecki, hiszpański, czeski, węgierski.

„Wiele lat pisałem i wydawałem wiersze. Proza, mówiłem, po czterdziestce. Kiedy miałem trzydzieści dziewięć lat zacząłem szkicować. Potem długo pisałem. Potem poprawiałem i nabierałem szacunku dla pracy prozaików. Wreszcie ją wydałem. Sama książka też trans-migrowała przyjmując rozmaite postaci. Dzisiaj jest, a ja mimo, że minęły trzy miesiące od jej wydania dalej się cieszę z tego że jest. W czwartek trochę o niej opowiem, o tym jak ją pisałem, jak ją można czytać, sam sobie zadam pytania i sam na nie odpowiem a potem przeczytam jakiś dłuższy kawałek, żeby wszystkich ukołysać. Pozdrawiam i zapraszam.Za dobrą wpłatę na: https://zrzutka.pl/7y7brm
zagram i zaśpiewam. Nie wszystko, ale to co dam radę i ewentualnie umiem.

Książkę można niedrogo kupić, ale tylko u wydawcy:

http://wydawnictwoj.pl/radoslaw-wisniewski-transmigracja/

jest bezpieczna, odbyła drogę z drukarnpoeta, krytyk literacki; współzałożyciel i redaktor naczelny kwartalnika „Rlaureatem wielu wyróżnień i nagród literackich ed. i do magazynu i nigdzie indziej. Tutaj jej niszowość wpływa na jej bezpieczeństwo, w drodze do was dotykał jej w grudniu drukarz a potem dopiero wydawca, który do was to wysyła pocztą. Nikt więcej” – Radek Wiśniewski.