Spotkanie online z Jackiem Galińskim

Iwona/ 27 kwietnia, 2020/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

W poniedziałek 27 kwietnia o 18:00 spotkanie online z Jackiem Galińskim pod linkiem:
facebook.com/JacekGalinski.autor/
„Zapraszam na spotkanie z literackim ojcem wrednej staruszki. Będzie to jedna z nielicznych okazji zadania mi pytania i popatrzenia jak męczę się z odpowiedzią. Nie ma co szukać wymówki, w tym czasie w telewizji jest tylko Korona Królów”.

Jacek Galiński – autor, pisarz, scenarzysta i sportowiec. Miłośnik sztuk walki. Ukończył Warszawską Szkołę Filmową i Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Laureat konkursu scenariuszowego „Wszystko zostaje w rodzinie”Akson Studio oraz konkursu na opowiadanie kryminalne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu.
W swojej debiutanckiej powieści „Kółko się pani urwało” stworzył postać dziarskiej staruszki, Zofii Wilkońskiej.

„Zapraszam na LIVE ze mną w ramach internetowego festiwalu literackiego „UL z książkami”? Uczestnictwo w tym wydarzeniu, to dla mnie autentycznie, bardzo duże wyróżnienie?
W końcu będziecie mogli zadawać mi pytania i patrzeć jak męczę się z odpowiedziami? Bardzo liczę, że będziecie ? Nie chciałbym gadać przez godzinę do komputera, bo moje dzieciaki mógłby oddać mnie do zakładu znacznie wcześniej niż to nawet planowały?
Zachęcam też do choćby symbolicznych wpłat na bardzo potrzebną działalność Unia Literacka? To co dobre dla autorów, jest też dobre dla czytelników”:
https://zrzutka.pl/7y7brm

źródło zdj: facebook.com/JacekGalinski.autor/