Spotkanie online z Grażyną Plebanek

Iwona/ 31 marca, 2020/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

Dziś 31 marca o 18:00 spotkanie online z Grażyną Plebanek pod linkiem :

https://www.facebook.com/Grażyna-Plebanek-214575878710066/

Grażyna Plebanek – pisarka, felietonistka, autorka bestsellerowych powieści i opowiadań, autorka sztuk teatralnych i scenariuszy. Ukończyła filologię polską na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała jako dziennikarka dla agencji Reuters i „Gazety Wyborczej”. Felietonistka tygodnika „Polityka”. Laureatka nagrody Złote Sowy za promowanie Polski za granicą. Publikuje w języku polskim, angielskim, holenderskim, francuskim. Zaangażowana w sprawy kobiet. Bierze udział w najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą.

„We wtorek o 18 zapraszam do UL-a z KSIĄŻKAMI. Przeczytam moje nowe teksty w nadziei, że złożą się na Apteczkę na Czas Izolacji. Zaaplikuję słowa łagodzące rany emocjonalne zadane w przymusowym odosobnieniu, słowa kojące po zwarciu z innym domownikiem, okłady, kompresy, temblaki, łupki ze słów, czyli CZYTANIE NA PRZETRWANIE!
Zapraszam tu I na fb Unii Literackiej. UL z Książkami to miejsce spotkań z autorkami I autorami stworzone przez Unię Literacką. Czytamy dla Państwa I zbieramy na pomoc dla pisarzy I pisarek, którym teraz najciężej finansowo.
Tu można wpłacać: https://zrzutka.pl/7y7brm

Fot. propagujące tężyznę fizyczną zrobił Emil Biliński” – czytamy na stronie autorki