Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską

Iwona/ 24 listopada, 2021/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

9 grudnia o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską organizowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Wydarzenie odbędzie się hybrydowo – stacjonarnie w siedzibie Biblioteki połączone ze steamingiem na żywo na kanale You Tube Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej.

link do spotkania:

Magdalena Grzebałkowska- reporterka i pisarka. Absolwentka studiów historycznych. Autorka biografii ks. Jana Twardowskiego, Tomasza i Zdzisława Beksińskich oraz Krzysztofa Komedy. W 2016 roku za książkę 1945 Wojna i pokój zdobyła Nagrodę Nike Czytelników. Laureatka Nagrody Grand Press, Śląskiego Wawrzynu Literackiego oraz Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej im. Tadeusza Mazowieckiego. W 2021 roku ukazała się jej najnowsza książka Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia.