Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską w Starachowicach

Iwona/ 9 grudnia, 2021/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne

10 grudnia o 17.00 zapraszamy do Czytelni MBP w Starachowicach na spotkanie z pisarką i reporterką Magdaleną Grzebałkowską.

Magdalena Grzebałkowska jest absolwentką studiów historycznych, autorką biografii ks. Jana Twardowskiego, Tomasza i Zdzisława Beksińskich oraz Krzysztofa Komedy. W 2016 roku za książkę „1945 Wojna i pokój” zdobyła Nagrodę Nike Czytelników. Laureatka Nagrody Grand Press, Śląskiego Wawrzynu Literackiego oraz Polsko-Niemieckiej Nagrody Dziennikarskiej im. Tadeusza Mazowieckiego. W 2021 roku ukazała się jej najnowsza książka „Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia”.

Wstęp na spotkanie wolny. Obowiązuje reżim sanitarny – uczestników spotkania prosimy o założenie maseczek.

Spotkanie jest organizowane przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Plakat informacyjny