Spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem

Jola/ 17 stycznia, 2019/ Aktualności, Imprezy i spotkania

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Rakiem przebiegło w kameralnej, przyjacielskiej atmosferze. Autor promowanej Miłości w Rzeczniowie, przyjechał do nas ze Skarżyska-Kamiennej. Urodził się w 1960 r. w Rzeczniowie. Najważniejsze fakty z jego życia to: działalność w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów w latach osiemdziesiątych XX w., praca w kieleckim WDK i następnie w chęcińskim Centrum Kultury i Sportu. Warto też wspomnieć o jego aktywności społeczno-kulturalnej i o współpracy z kieleckim teatrem im. S. Żeromskiego.

W posłowiu do  Miłości w Rzeczniowie, Andrzej Piskulak napisał: „Występujące w powieści postaci nie są jednoznaczne i czarno-białe. Uwikłane są, podobnie jak główny bohater, w przeróżne powiązania społeczne i polityczne. Bardzo tez uwypuklone i zagmatwane są sprawy męsko-damskie. W powieści czytelnik znajdzie śmiałe sceny erotyczne”.

Zainteresowanych książką, zapraszamy do naszych wypożyczalni.