„Safari moich marzeń – Tanzania, Kenia” – spotkanie podróżnicze

Iwona/ 25 listopada, 2021/ Aktualności, Ogólne

Miejska Biblioteka Publiczna i Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach, w ramach projektu Ale Jazda! Od Czytelnika do Podróżnika” zapraszają na spotkanie z Robertem Gondkiem – podróżnikiem i fotografem pt. „Safari moich marzeń – Tanzania, Kenia”, które odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 17:00 w Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5. Wstęp wolny.

Robert Gondek jest podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki. Odwiedził 20 afrykańskich państw. Za konsekwentną realizację projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Swoje teksty publikował w magazynach National Geographic Traveler, Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Autor książki/albumu fotograficznego pod tytułem „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, a także ebooka podróżniczego „Poradnik przed podróżą do Afryki – Tanzania, Kenia”.

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć:

– książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka (cena: 35 zł),
– ebook podróżniczy autorstwa Roberta Gondka „Poradnik przed podróżą do Afryki – Tanzania, Kenia” (cena: 19 zł).
– małe zdjęcia w formacie pocztówkowymi autorstwa Roberta Gondka (cena: 2 zł),
– t-shirty z motywami afrykańskimi (flagi, zwierzęta) dla dzieci i dorosłych (cena: 39 zł),
– oryginalne przedmioty z Afryki dostępne w afrykańskim sklepie internetowym: https://www.szczytyafryki.pl/sklep/

Spotkanie dofinansowane ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Plakat informacyjny