Iwona/ 28 lutego, 2018/ Imprezy dla dzieci

27 lutego w Bibliotece dla dzieci „Nad Skałą” odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Moja ulubiona bajka zimowa”.  Podczas oceny Komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonanej pracy. Jury w składzie : Jolanta Sopińska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Sylwester Kiełek – dyrektor Państwowego Ogniska Plastycznego i Dorota Jabłońska – kierownik Biblioteki dla Dzieci „Nad Skałą” przyznało nagrody :

I miejsce – dla Błażeja Okrutnego z PM nr 13 za „Epokę lodowcową

II miejsce dla Zuzanny Markowskiej z PM nr 2 za „Krainę lodu”

III miejsce dla Sandry Hoffmann z PM nr 13 za „Dziewczynkę z zapałkami”

Wyróżnienia otrzymali :

Maja Bęben  PM 2 „Królowa śniegu”

Antonina Krawczyk – PM nr 13 „Kraina Lodu – Olaf „

Maja Bańcerowska – PM nr 13 „Królowa śniegu”

Gabrysia Krzemińska – PM nr 13 „Kraina Lodu”

Oliwia Bańcer – PM nr 13 „Kraina Lodu – Olaf”

Alicja Plewniak – PM nr 2 „Trzy Bałwanki”

Zuzanna Leszczyńska i Oliwier Nowak –  PM nr 15 „Kraina lodu”

Podczas spotkania wystąpiła formacja „Kameleon” z OSiW OHP w Starachowicach w składzie : Kinga Matejska, Iwona Jagiełło, Milena Ryś, Piotrek Krzak i Kaja Kosztowniak, pod opieką wychowawców : Macieja Górskiego i Mieczysława Rosińskiego.

Dziękujemy Młodzieży oraz wychowawcom za przygotowanie występu i wspaniałe prowadzenie zabawy.

Wszystkim Przedszkolakom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów.

więcej zdjęć ze spotkania w galeria zdjęć