Iwona/ 9 maja, 2016/ Imprezy dla dzieci

W piątek 6 maja w bibliotece dziecięcej ”Nad Skałą” odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.”Zaprojektuj okładkę swojej ulubionej bajki”. Liczny udział w konkursie wzięły m. in. dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 13 pod kierunkiem p. Iwony Kosiarskiej. Wszystkie prace przedstawiały kolorowe okładki do różnych bajek. Była Roszpunka, Kubuś Puchatek, koniki Pony, Kraina Lodu i wiele innych.

Komisja w składzie: Elżbieta Bębas i Urszula Niewczas – bibliotekarki z filii dziecięcej uznały, że wszystkie prace zasługują na wyróżnienie. Decyzją komisji każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę.

Wystawę pokonkursową prac plastycznych dzieci cztero i pięcioletnich, można oglądać do końca maja w bibliotece „Nad Skałą”, przy ul. Staszica 9.

Konkurs p.n. ”Książeczki z mojej półeczki” zorganizowała Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Urszula Niewczas