Przerwa na wspólne czytanie – prosimy o głosowanie!!!

Iwona/ 12 września, 2019/ Aktualności, Imprezy dla dzieci

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach bierze udział w akcji „Przerwa na wspólne czytanie”, organizowanej przez Kinder Mleczną Kanapkę oraz – w głosowaniu.
Biblioteki, które otrzymają najwięcej głosów dostaną pakiety książek do wspólnego czytania oraz pufy do stworzenia kącika czytelniczego.

PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY!!!

Oddawanie głosów na Biblioteki możliwe jest za pośrednictwem Strony internetowej pod adresem www.kinder.pl – zakładka – Promocje i lokalne aktywności – Wspólne Czytanie, do dnia 4 listopada 2019 r.

W głosowaniu mogą wziąć udział osoby fizyczne, które założyły konto na Stronie internetowej poprzez podanie w Formularzu swojego adresu e-mail, utworzenie hasła, a następnie potwierdzenie rejestracji przy pomocy linka aktywacyjnego wysłanego na wskazany adres e-mail.

Jeden Głosujący może założyć wyłącznie jedno konto na Stronie internetowej.

Każdy Głosujący, po uprzednim zalogowaniu na Stronie internetowej, może oddać jeden lub większą liczbę głosów na tą samą lub większą liczbę Bibliotek, z tym zastrzeżeniem, że jednego dnia możliwe jest oddanie wyłącznie jednego głosu.

Zapraszamy do udziału w akcji i głosowaniu na Miejską Bibliotekę Publiczną w Starachowicach.