Iwona/ 6 kwietnia, 2017/ Imprezy dla dzieci

W dniu 31 marca 2017 r. jedenaścioro wesołych przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 10 razem z wychowawczynią Renatą Krysiak odwiedziło Filię Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dla większości dzieci była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały.

Wychowawczyni z pomocą dzieci wybrała i wypożyczyła kilka książeczek, aby przeczytać je w przedszkolu. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z obietnicą, że wróci z rodzicami, aby móc się zapisać i korzystać z oferty książek dla dzieci.

Honorata Adamczyk