Iwona/ 1 października, 2015/ Imprezy dla dzieci

W ubiegłym tygodniu do biblioteki „Nad Skałą” zostały zaproszone dzieci z klasy zerowej SP nr 11 wraz z wychowawczynią Justyną Adach.

Spotkanie poprowadziła Urszula Niewczas – pracownik MBP, pomysłodawczyni i organizatorka zajęć bibliotecznych dla dzieci.

Program obejmował : powitanie pani Jesień (która przybyła z koszem pełnym owoców i warzyw), jesienne zabawy (zgadywanki), wysłuchanie opowiadania o tematyce jesiennej, przedstawienie teatrzyku kukiełkowego pt. „Zwierzenia jeża Kazimierza”, śliwkowy poczęstunek, wręczenie Dyplomu Przyjaciela Jesieni (wszystkim dzieciom uczestniczącym w spotkaniu).

Po południu dzieci uczęszczające na zajęcia biblioteczne utworzyły kolorowe, jesienne drzewko oraz uczestniczyły w grach i zabawach.

Zapraszamy wszystkie dzieci na cotygodniowe zajęcia – w każdy piątek o godzinie 16 do Biblioteki dla dzieci „Nad Skałą”, przy ul. Staszica 9.