Podziękowania za udział w akcji

Iwona/ 22 maja, 2023/ Aktualności, Ogólne

W dniach od 12 do 18 maja 2023 r. w autobusach komunikacji miejskiej w Starachowicach pasażerowie mogli z głośników posłuchać utworów literackich, nagranych w formie audiobooków.

Była to pierwsza akcja promocji czytelnictwa w przestrzeni publicznej naszego miasta, zorganizowana wspólnie przez kilka jednostek samorządowych.

Dziękujemy za udział w tym przedsięwzięciu: Urzędowi Miasta Starachowice, Parkowi Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach, Zakładowi Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. – Komunikacji Miejskiej.

W sposób szczególny dziękujemy naszym wspaniałym lektorom, których głosy towarzyszyły pasażerom podczas jazdy autobusem: Adamowi Brzezińskiemu, Dariuszowi Dąbrowskiemu, Pawłowi Kołodziejskiemu, Agnieszce Lasek-Piwarskiej, Anecie Marciniak i Monice Telce.

Dziękujemy również kierowcom autobusów za wyrozumiałość i udział w akcji.

Tablica informacyjna wyświetlana w autobusach