Odpowiadamy na wyzwanie i pomagamy

Iwona/ 6 lipca, 2020/ Aktualności, Filmy, Ogólne

Odpowiadamy na wyzwanie i pomagamy 🙂
Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach, podjęli wyzwanie dla małego Antosia z Pawłowa, walczącego z ciężką chorobą. Zebraliśmy 170 zł.
Za nominację dziękujemy Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.
Nominujemy Bibliotekę w Brodach, Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach oraz Bibliotekę i Ośrodek Kultury Gminy Mirzec.
Do dzieła 🙂
Zasady wyzwania są bardzo proste:
1. Trzeba wykonać 10 pompek albo 10 przysiadów. Nagrać VIDEO z wyzwania.
2. Każdy uczestnik wyzwania wpłaca 5 zł na konto Antosia albo 10 zł za niewykonanie zadania! Wpłata może być od całej grupy.
3. Ostatnia czynność to wrzucenie w media społecznościowe nagrania i nominowanie kolejnych trzech osób / firm / instytucji.

Jeśli ktoś z Państwa zechce indywidualnie wspomóc zbiórkę, podajemy

LINK DO WPŁAT: https://www.siepomaga.pl/antos-plewinski

www.facebook.com

Pomagamy

Odpowiadamy na wyzwanie i pomagamy :)Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach, podjęli wyzwanie dla małego Antosia z Pawłowa, walczącego z ciężką chorobą. Zebraliśmy 170 zł . Za nominację dziękujemy Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Nominujemy Biblioteka w Brodach, Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach oraz Biblioteka I Ośrodek Kultury Gminy MirzecDo dzieła :)Zasady wyzwania są bardzo proste:1. Trzeba wykonać 10 pompek albo 10 przysiadów. Nagrać VIDEO z wyzwania. 2. Każdy uczestnik wyzwania wpłaca 5 zł na konto Antosia albo 10 zł za niewykonanie zadania! Wpłata może być od całej grupy. 3. Ostatnia czynność to wrzucenie w media społecznościowe nagrania i nominowanie kolejnych trzech osób / firm / instytucji. LINK DO WPŁAT: https://www.siepomaga.pl/antos-plewinski

Gepostet von Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach am Montag, 6. Juli 2020