Nowości wydawnicze Filii nr 7

Iwona/ 8 lipca, 2020/ Aktualności, Nowości

Filia nr 7 przy ul. Radomskiej 21 proponuje kilka nowości wydawniczych:

Antonio G. Iturbe „Bibliotekarka z Auschwitz”

Historia czeskiej więźniarki z obozu w Auschwitz. Czternastolatka wraz z rodzicami zostaje umieszczona w tzw. obozie rodzinnym. Tu odbywają się zakazane lekcje. Są też książki, które nastolatka pieczołowicie chroni, przenosi między barakami i zmienia dla nich kryjówki, ryzykując życiem.

Karolina Wilczyńska „W kolorze wrzosu”

Danuta, ambitna pani adwokat boryka się z problemami rodzinnymi i zawodowymi. Nie ma dobrego kontaktu z dorastającym synem a bezwzględny prawnik z konkurencyjnej kancelarii nieustannie działa na jej niekorzyść.

Diana Brzezińska „Będziesz moja”

Seria brutalnych morderstw w Szczecinie. Sprawa zostaje powierzona Adzie i Krystianowi, parze młodych ludzi z Komendy Wojewódzkiej. Okazuje się, że nic tak nie zbliża jak zbrodnia.

Sylwia Trojanowska „Powiedz mi jak będzie”

Trzy historie miłosne: Wojtka, Kingi i Oli. Niespodziewane wydarzenie sprawi, że drogi tych obcych sobie ludzi połączą się.

Izabela Frączyk „Siostra mojej siostry”

Wychowana na prowincji dziewczyna z bieszczadzkiej wioski spotyka swoją przyrodnią siostrę o której nie miała pojęcia. Nowa znajomość wprowadzi ją do światka celebrytów.

Agata Przybyłek „Recepta na szczęście”

Młoda, samotna kobieta marzy o dziecku, jednak czas płynie nieubłaganie. Brat jej przyjaciółki, pod pretekstem nauki randkowania wierzy, że zostanie jej wybrankiem.