Nowości Filii nr 7 (Park Kultury)

Iwona/ 23 listopada, 2020/ Aktualności, Nowości, Ogólne

Zapraszamy (po otwarciu bibliotek) po bestsellery światowej klasy: „Szczygieł”, „Mały przyjaciel” i „Tajemne historie” – autorstwa Donny Tartt, uznanej za jedną ze stu najbardziej wpływowych osób (wg. magazynu „Time”). Przetłumaczone na 30 języków i sprzedane w kilkumilionowym nakładzie.
To epickie powieści łączące w sobie elementy zagadki kryminalnej i Bildungsroman (psychologiczne, moralne i społeczne kształtowanie się osobowości głównego bohatera).

Również u nas poczytna seria – Kiery Cass – „Rywalki”, „Elita”, „Jedyna”. To mieszanka baśni i reality show, czarujące, wciągające i romantyczne powieści polecane kobietom (ale nie tylko) w różnym wieku. Fascynujące opowieści o miłości rodzącej się w blasku reflektorów i polityce wkradającej się we wszystkie zakamarki życia bohaterów, od których nie można się oderwać dopóki nie doczyta się do ostatniej strony.

Polecamy ?

Okładki książek