Nowe seriale na podstawie książek

Iwona/ 24 marca, 2021/ Aktualności, Ogólne

Powstają nowe seriale na bazie książek. Tym razem będzie to dynamiczny, pełen zwrotów akcji thriller oraz mroczny serial skierowany do młodej widowni. Jakie powieści zostaną przeniesione na ekrany?

„Zachowaj spokój” Harlana Cobena.

Zniknięcie bez śladu nastoletniego chłopca burzy spokój nie tylko jego rodziców ale także lokalnej społeczności. Wielowątkowa fabuła, w której przeplatają się problemy kilku rodzin.

Książka dostępna w bibliotekach: przy ul. Staszica 9, Radomskiej 21, Ostrowieckiej 134 i Prądzyńskiego 2.

„Druga Szansa” Bereniki Miszczuk.

Po tragicznych wydarzeniach Julka trafia do ośrodka leczenia amnezji. Kiedy pobyt zamienia się w koszmar, postanawia uciec.

Do wypożyczenia w Bibliotece „Plastuś” – ul. Żeromskiego 8 oraz jako audiobook w Filii nr 1 „Nad Skałą” – ul. Staszica 9.

Polecamy artykuł: www.lubimyczytac.pl

Zdjęcie artykułu