Nowe powieści sensacyjno – kryminalne w Filii nr 7

Iwona/ 27 listopada, 2020/ Aktualności, Nowości, Ogólne

Filia nr 7 przy ul. Radomskiej 21 poleca kolejne części powieści sensacyjno – kryminalnych, pióra znanych i lubianych pisarzy polskich, m.in:

? Daria Orlicz – (znana również jako: Olga Haber, Katarzyna Misiołek) – „Drapieżcy”, „Cudze grzechy”, „Złe spojrzenia”- „Czasem płacimy za cudze grzechy. Czasem zostajemy uwikłani w coś, co okazuje się największym koszmarem naszego życia”.

? Wojciech Chmielarz – „Prosta sprawa” – to pełna zwrotów akcji powieść sensacyjna mistrza kryminału. Fabuła rozgrywa się w malowniczych Karkonoszach. Napisana w czasie lockdownu, początkowo publikowana w odcinkach na profilu autora. U nas dostępna w całości, w poprawionej i rozszerzonej wersji.

? Hanna Greń – „Wilcze kobiety”, „Popielate laleczki” – to mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.

? Stefan Darda – (jeden z najpopularniejszych polskich autorów literatury grozy) – „Nowy dom na Wyrębach II” – to trzecia część z cyklu Wyręby. Realizm umiejętnie łączony z wierzeniami ludowymi, wiarygodne watki obyczajowe, emocjonujące rozwiązania fabularne.

Wszystkie powieści charakteryzują: zaskakujące zwroty akcji, mylne tropy, narastające napięcie, szalona akcja, ogromna dawka adrenaliny czyli to co najbardziej lubią czytelnicy.
Polecamy – nie tylko płci męskiej ?

Zapraszamy – biblioteki czynne od 30.11.2020

Filia nr 7 czynna:
poniedziałek i piątek – 9:00 – 18.00
wtorek i środa – 9:00 – 16:00
czwartek – 9:00 – 15:00

Okładki książek