Nowe kody Ibuk Libra

Iwona/ 3 czerwca, 2020/ Aktualności, Ogólne

Szanowni Państwo, kolejny raz otrzymaliśmy dostęp do wybranej oferty beletrystycznej, w ramach konsorcjum bibliotek publicznych woj. świętokrzyskiego – „Świętokrzyska e-czytelnia – literatura piękna”. W nowej ofercie mamy 2570 publikacji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do naszych filii lub wysłanie wiadomości przez Facebooka o treści „kod literatura piękna”. W wiadomości zwrotnej, w ciągu godziny wyślemy kod uprawniający do bezpłatnego korzystania ze świętokrzyskiej e-czytelni, gdzie znajdą Państwo m.in. fantastykę, kryminały, sensacje, thrillery, romanse, poezję, opowiadania dla dzieci oraz książki popularnonaukowe z różnych dziedzin.
Można również zadzwonić do Biblioteki Głównej pod nr tel. 41-274-76-06 w godzinach od 9:00 do 15:00 lub do każdej z naszych bibliotek i poprosić o kod Ibuk Libra.
W celu skorzystania należy zarejestrować się na https://libra.ibuk.pl/ Po zalogowaniu klikamy w prawym, górnym rogu w ustawienia, wybieramy – „Moje biblioteki” , dalej – „DODAJ KOD PIN”. W puste pola wpisujemy otrzymany kod i zatwierdzamy (DODAJ).
Życzymy przyjemnej lektury!