Nowe ekranizacje powieści

Iwona/ 20 października, 2021/ Aktualności, Ogólne

Z końcem roku w kinie a następnie na Netflixie można będzie obejrzeć ekranizację powieści „Córka”, włoskiej autorki Eleny Ferrante. Warto sięgnąć po książkę, która ukazuje różne odcienie macierzyństwa, nawet te głęboko skrywane przez kobiety. Kiedy dzieci opuszczają dom nadchodzi upragniona wolność, ale także konfrontacja z przeszłością… „Córka” jest dostępna w Bibliotece „Nad Skałą”, również w postaci audiobooka.

Powstaje nowa część „Batmana” – bohatera wzorowanego na komiksach, który tym razem wcieli się w detektywa. „Batman” jest jednym z ulubionych bohaterów dzieci, toteż po opowiadania i komiksy z tą postacią zapraszamy do Filii nr 1 „Nad Skałą” oraz do „Plastusia” przy ul. Żeromskiego 8. Dorośli czytelnicy mogą wypożyczyć powieść Gardnera i Craiga Shawa w Filii nr 10 przy ul. Prądzyńskiego 2.

Netflix zapowiada czwarty sezon serialu „Ty”, opartego na powieściach Caroline Kepnes. Tom pierwszy – znakomity thriller z pewnością zachęci czytelników także do oglądania. Książka jest dostępna w Filii nr 9 przy ul. Ostrowieckiej 134 i w Filii nr 10 przy ul. Prądzyńskiego 2.

Więcej o ekranizacjach na portalu www.lubimyczytac.pl 

Polecane książki