Niezwyczajni  – kwartalnik Fundacji Nasze Zdrowie Starachowice

Iwona/ 29 kwietnia, 2022/ Aktualności, Ogólne

Każda okładka to feeria barw i uśmiechów. Każda strona to rozmowy z ciekawymi ludźmi,
sprawy związane z codziennym pokonywaniem barier przez osoby niepełnosprawne – niezwyczajne.
Jest tu miejsce dla poezji, są recenzje książek, przepisy kulinarne „W kuchni u Ani”, a także relacje z życia fundacji. Niezwyczajni, czyli magazyn wydawany przez Fundację Nasze Zdrowie Starachowice. Pismo jest tworzone z ogromnym zaangażowaniem członków Fundacji.
Kwartalnik jest wydawany od 2019 roku. Dziennikarze pisma to podopieczni Fundacji: Krzysztof Korpik, Monika Synal, Karol Sadowski, Agnieszka Banach, Agata Niewczas, Agnieszka Korpik, Krzysztof Berent, Robert Wołczyński. Korektą tekstów zajmuje się Marzanna Kruk i Ewa Gmerek. Pieczę nad całokształtem magazynu sprawuje Agnieszka Polak.

Pismo Niezwyczajni jest dostępne w siedzibie Niebieskiego Kredensu, w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach, w placówkach kulturalnych na terenie miasta; można je zamówić za pośrednictwem Fundacji Nasze Zdrowie.