Nagrody dla najlepszych graczy rozdane

Iwona/ 14 października, 2021/ Aktualności, Konkursy, Ogólne

Poznaliśmy zwycięzców konkursu związanego z grą Cosmicam, opartą na twórczości Stanisława Lema. Dziś w Czytelni MBP odbyło się uroczyste wręczenie nagród, które otrzymali:
Krzysztof Duś z I LO w Starachowicach za zajęcie I miejsca otrzymał słuchawki bezprzewodowe, książkę St. Lema „Podróż siódma” oraz pendrive.
Julia Nowak z I LO za zajęcie II miejsca otrzymała pover bank, książkę St. Lema „Podróż siódma” oraz pendrive.
Monika Duś z I LO za zajęcie III miejsca otrzymała pover bank, książkę St. Lema „Podróż siódma” oraz pendrive.
Organizator postanowił przyznać nagrody także dla graczy, którzy zajęli kolejne miejsca według punktacji:
Katarzyna Neska z SP nr 6 otrzymała książkę St. Lema „Bajki robotów”.
Justyna Lis z I LO otrzymała książkę St. Lema „Bajki robotów”.
Wojciech Kloc otrzymał książkę St. Lema „Bajki robotów.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali dodatkowo okolicznościowe koszulki, długopisy, zakładki i torby.
Konkurs był częścią projektu realizowanego przez MBP – „Lemiada czyli science – fiction po polsku”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.