Iwona/ 29 kwietnia, 2016/ Imprezy dla dzieci

”Biblioteka inspiruje” to hasło tegorocznego święta bibliotek, które przypada w miesiącu maju. Jego głównym celem jest podkreślanie roli czytania i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

Biblioteka dziecięca ”Nad Skałą” przy ul. Staszica 9 organizuje szereg spotkań dla dzieci, m.in.:

* ”Nowi przyjaciele biblioteki” : przegląd nowości książkowych, zajęcia manualne oparte o wybrany tekst literacki.
Zapraszamy przedszkolaków i uczniów klas 1-3 szkół podstawowych przez cały maj (po uprzednim ustaleniu terminu pod nr tel. 41 274 80 88.)

* ”Przygoda z książką” : czytamy dzieciom w piątki o godz. 16.00

* Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na projekt okładki swojej ulubionej bajki – 6 maja, godz.16.00

* ”Dobre maniery z wujkiem obieżyświatem” czyli jak postępować w różnych sytuacjach, odtwarzanie scenek sytuacyjnych – 13 maja, godz.16.00

* Konkurs pięknego czytania – 20 maja, godz.16.00