Magia Powiatu Starachowickiego – zapraszamy na wernisaż

Iwona/ 28 listopada, 2023/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Ogólne, Wystawy

Stowarzyszenie Promocji Talentów, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Park Kultury zapraszają na ogłoszenie wyników oraz wernisaż

𝗫𝗩𝗜𝗜 𝗢𝗚𝗢́𝗟𝗡𝗢𝗣𝗢𝗟𝗦𝗞𝗜𝗘𝗚𝗢 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦𝗨 𝗙𝗢𝗧𝗢𝗚𝗥𝗔𝗙𝗜𝗖𝗭𝗡𝗘𝗚𝗢 „𝗠𝗔𝗚𝗜𝗔 𝗣𝗢𝗪𝗜𝗔𝗧𝗨 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗔𝗖𝗛𝗢𝗪𝗜𝗖𝗞𝗜𝗘𝗚𝗢. 𝗡𝗔𝗧𝗨𝗥𝗔, 𝗞𝗨𝗟𝗧𝗨𝗥𝗔 𝗠𝗔𝗧𝗘𝗥𝗜𝗔𝗟𝗡𝗔,𝗧𝗥𝗔𝗗𝗬𝗖𝗝𝗘” im. Jerzego Orzechowskiego.

Każdego roku zdjęcia nadesłane do konkursu czarują i zaskakują
Jakie zdjęcie w tym roku Was zauroczy?
Które z nadesłanych zyskało przychylność jury?

𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 – 𝘇𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝗰𝗶𝗲!
𝟯𝟬 𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼𝗽𝗮𝗱𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟯, 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮 𝟭𝟴:𝟬𝟬

• Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach, ul. Kochanowskiego 5 – 𝗦𝗮𝗹𝗮 𝗪𝘆𝘀𝘁𝗮𝘄

ℹ️ Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Starachowice Marka Materka oraz Starosty Powiatu Starachowickiego Piotra Ambroszczyka.

ℹ️ Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Starachowickiego. Promocja Powiatu Starachowickiego poprzez organizację 13. Nocy Teatralnych, II Przeglądu Fotografii Wernakularnej oraz 17. Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Magia powiatu starachowickiego. Natura, kultura materialna tradycje”.