„Lutek – Żołnierz od Gór Świętokrzyskich”

Iwona/ 19 grudnia, 2022/ Aktualności, Ogólne

Miejska Biblioteka Publiczna w Starachowicach otrzymała bezpłatnie egzemplarze książki pt. „Lutek – Żołnierz od Gór Świętokrzyskich”. Publikacja zawiera fragmenty wspomnień Lucjana Krogulca ps. Lutek, żołnierza Armii Krajowej ze zgrupowań Ponurego i Nurta.

Ofiarodawcą jest wydawca Tygodnika Starachowickiego i portalu starachowicki.eu, firma Starpress Spółka z o.o. Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – Edycja 2022 Wolność po polsku.

Książka jest dostępna w Bibliotece Głównej oraz we wszystkich filiach dla dorosłych (ul. Kochanowskiego 5, Staszica 9, Mickiewicza 1a, Prądzyńskiego 2, Ostrowiecka 134).

Okładki książki