Luiza/ 10 kwietnia, 2014/ Archiwum, Imprezy dla dzieci

Plastusiowe przeplatanki – ,,trochę zimy, trochę lata”, to oczywiście zajęcia literacko-plastyczne, które odbywają się w poniedziałkowe popołudnia w MBP – Filii nr 5 ,,Plastuś”, zlokalizowanej przy ul. Żeromskiego 8.

Plastusiowe przeplatanki w marcu i kwietniu, prezentowały się następująco:

• 24.03.2014  ,,Wiosenne zabawy z Plastusiem – Quilling”  – cykl bajek połączonych z zajęciami plastycznymi.
  • 31.03.2014  ,,Maja, jaka to baja?” – poczytajki dla dzieci, oraz wystawa prac plastycznych o tematyce baśniowej.
  • 07.04.2014  ,,Pisankowo i Palmowo” – zajęcia plastyczne związane ze świętami Wielkanocnymi.
  • 14.04.2014 ,,Pisankowo i Palmowo”- cd.  – zajęcia plastyczne związane ze świętami Wielkanocnymi.

Poniższe zdjęcia przedstawiają prace plastyczne naszych podopiecznych, powstałe na zajęciach  ,,Pisankowo i Palmowo”.