Iwona/ 17 czerwca, 2015/ Imprezy dla dzieci

Biblioteka DzieciÄ™ca ”Nad SkaÅ‚Ä… ” goÅ›ciÅ‚a ostatnio II GrupÄ™ Dzieci z  Przedszkola Miejskiego Nr 2. ”Książka-Nauka-Zabawa” to tytuÅ‚, który towarzyszyÅ‚ im podczas spotkania. Z dziaÅ‚alnoÅ›ciÄ… biblioteki zapoznaÅ‚a dzieci pani bibliotekarka – Urszula Niewczas. Przedszkolaki rozwiÄ…zywaÅ‚y bajkowe zagadki sÅ‚owne, Å‚Ä…czyÅ‚y w pary postacie z tej samej bajki, wzięły udziaÅ‚ w zabawie ruchowej. Po wysÅ‚uchaniu książki pt. ”Daleko od domu” przekonaÅ‚y siÄ™, że dobrze jest mieć przyjaciół. Dużym zainteresowaniem cieszyÅ‚y siÄ™ kolorowe książeczki, które przedszkolaki mogÅ‚y oglÄ…dać do woli. Spotkanie to pokazaÅ‚o, że biblioteka jest miejscem, w którym nie tylko czyta siÄ™ książki, ale można również miÅ‚o spÄ™dzać czas.