Konkurs poetycki im. Feliksa Raka

Iwona/ 2 września, 2024/ Aktualności, Imprezy i spotkania, Konkursy, Ogólne

W imieniu Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. F. Raka w Krasocinie Magdaleny Kowalczyk zapraszamy do wzięcia udziału w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka. W konkursie mogą wziąć  udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe z terenu całej Polski. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie trzech własnych wierszy, nigdzie dotąd  niepublikowanych  ani  nienagrodzonych  w   innych  konkursach. Konkurs  trwa  do 30 września 2024 r. Przewidywane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe dla laureatów. Podsumowanie konkursu  odbędzie się w listopadzie 2024 r. (dokładna data zostanie podana do publicznej wiadomości do końca października 2024 r.). Informacje o konkursie są dostępne na naszej stronie Konkursy – GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA im. Feliksa Raka W KRASOCINIE (biblioteka-krasocin.pl)