Zapraszamy na prelekcję
Iwona2024-04-09T23:03:35+02:00W najbliższy czwartek - 11 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy do Czytelni MBP przy ul. Kochanowskiego 5 na prelekcję dr Agnieszki Malinowskiej pt. „Gmina wyznaniowa żydowska w Starachowicach-Wierzbniku w okresie dwudziestolecia międzywojennego” (1918-1939)”. Spotkanie odbędzie się z okazji roku obchodów 400-lecia wydania przywileju lokacyjnego dla Wierzbnika.









