Biblioteka- Lubię tu być! Żabki w Filii nr 10
Iwona2025-09-09T14:16:16+02:00W Tygodniu Bibliotek, przebiegającym pod hasłem ,,Biblioteka- Lubię tu być!” Filię nr 10 odwiedziła grupa ,,Żabki” z PM nr 10 ,,Niezapominajka”. Wizyta dzieci po raz kolejny udowodniła, że biblioteka jest miejscem w którym nasi goście dobrze się czują, uczą i bawią oraz naprawdę lubią tu być! #TydzieńBibliotek2025
„Biuro matrymonialne” – spektakl UTW
Iwona2025-09-09T14:20:01+02:00Spektakl sekcji teatralnej UTW pt. „Biuro Matrymonialne” wg scenariusza Andrzeja Dembończyka. Fotorelacja w galerii zdjęć
Zmiana godzin otwarcia Filii nr 10
Iwona2025-05-08T23:53:39+02:00Z powodu egzaminów ósmoklasistów Filia nr 10 13 maja 2025 r. (wtorek) będzie nieczynna 15 maja 2025 r. (czwartek) będzie czynna od 12 do 15 za utrudnienia przepraszamy
Inauguracja Tygodnia Bibliotek – występ Chóru Kamerton
Iwona2025-09-09T14:31:22+02:00W Dniu Bibliotekarza rozpoczęliśmy obchody Tygodnia Bibliotek. Spotkanie uświetnił Chór Mieszany Kamerton pod dyrekcją dr Bożeny Magdaleny Mrózek z koncertem „Powróćmy jak za dawnych lat”. Dziękujemy za wspaniały koncert i serdeczne życzenia jakie otrzymaliśmy. Fotorelacja w galerii zdjęć
Abolicja dla czytelników
Iwona2025-05-07T11:06:03+02:00W miesiącu maju ogłaszamy abolicję dla czytelników przetrzymujących książki. Do 31 maja 2025 można oddać książki bez żadnych konsekwencji. Nie pobierzemy opłat z tytułu nieterminowego zwrotu.
Biblioteka Główna zaprasza
Iwona2025-04-30T14:01:07+02:00MAJ W BIBLIOTECE GŁÓWNEJ 8-15 maja Tydzień Bibliotek pod hasłem "Biblioteka. Lubię tu być" 8 maja - godz. 17 Dzień Bibliotekarza - koncert Chóru Koncentus pt. Powróćmy jak za dawnych lat" 9 maja - godz. 17:00 "Biuro matrymonialne" - spektakl w wykonaniu UTW 13 maja - godz. 17:00 "Jedziemy z książką" - rozdajemy książki pasażerom autobusów MZK 15 maja - godz. 17:00 "Cichociemni nad Kamienną" - wykład Grzegorza Bernaciaka 23 maja - godz. 17:00 Klub Podróżnika - Hiszpania 25 maja - godz. 12:00-20:00 Biblioteka Gier Planszowych - Michał Pajek 26 maja - godz. 17:00 Biblioteka Filmów - Michał Pajek 30 maja [...]
Biblioteka Filmów – Frank Sinatra
Iwona2025-09-09T14:40:35+02:00Trzydzieste pierwsze spotkanie z cyklu Biblioteka Filmów a w nim projekcja filmu z 1962 r. z Frankiem Sinatrą. Słowo wstępne - Michał Pajek.
„Zabawa wyobraźnią”
Iwona2025-09-09T14:43:06+02:00Wernisaż wystawy fotografii Ewy Gawlik - członkini ostrowieckiego Fotoklubu Galerii MCK - pt. „Zabawa wyobraźnią”. Wystawa będzie czynna w godzinach pracy Biblioteki Głównej. Zapraszamy do zwiedzania. Fotorelacja w galerii zdjęć
Akcja Żonkile w MBP
Iwona2025-09-09T15:02:12+02:00Uczczenie rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim było okazją do przedstawienia historii getta w Starachowicach-Wierzbniku. Dziękujemy uczniom oraz ich opiekunom z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP, Zespołowi Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach za udział w zajęciach. #AkcjaŻonkile #powstanie1943 #polinmuseum









