Informujemy i polecamy!

Iwona/ 1 grudnia, 2020/ Aktualności, Nowości, Ogólne

Filia nr 7 przy ul. Radomskiej 21

W odpowiedzi na książkowe zapotrzebowanie naszych czytelników, zostało zakupione kilka tytułów polskiej pisarki, reżyserki i instruktorki teatralnej – Ewy Cielesz. To autorka bestsellerowej trylogii „Córka cieni” oraz równie poczytnej serii „Pochyłe niebo” („Ćma”, „Pajęczyna”, „Ważka”).

Akcja powieści rozgrywa się na przestrzeni 70, 80 i 90 lat, gdzie niepewność i lęk przed jutrem potęguje przytłaczająca atmosfera ówczesnej Polski.

– Czytelniku – Jeśli masz do załatwienia ważne sprawy lub musisz być wyspany to nie zaczynaj czytać książek z serii „Pochyłe niebo” ponieważ nie odłożysz ich, póki nie skończysz. Niby zwyczajni bohaterowie, niby banalna sceneria, a jednak nie można wyjść z podziwu, gdyż nic nie jest takie, na jakie wygląda na pierwszy rzut oka.

Polecamy także inne pozycje książkowe Ewy Cielesz, znajdujące się również w naszych zbiorach „Niskie drzewa” czy „Wiedźmy” – inspirowane autentycznymi przeżyciami bohaterów, pełne zaskakujących sytuacji i mozolnego borykania się z codziennością. Tarot, bioenergoterapia, medycyna ingerują w życie bohaterów – jednak sam czytelniku możesz stwierdzić, ocenić czy wpływ ten jest motorem ich działalności, czy jednak sami kierują swoimi losami.

Zapraszamy

Filia nr 7 czynna:
poniedziałek i piątek od 9 do 18, wtorek i środa od 9 do 16, czwartek od 9 do 15.

Okładki książek