Filia nr 7 zaprasza na Tydzień Bibliotek

Iwona/ 10 maja, 2021/ Aktualności, Ogólne

Tegoroczny XVIII Tydzień Bibliotek 2021 świętujemy pod hasłem „Znajdziesz mnie w Bibliotece”.
Filia nr 7 przy ul. Radomskiej 21, w tych szczególnych dniach 8 – 15 maja, serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do zapisywania się do naszej biblioteki.
Oferujemy darmowe karty czytelnika. Warto skorzystać ponieważ karta umożliwia wypożyczanie książek we wszystkich naszych placówkach w mieście.

Zachęcamy czytelników, którzy zapomnieli oddać książki (przetrzymują je bardzo długo) do naszej biblioteki, by skorzystali z okazji i oddali książki bez obawy – nie krzyczymy, nie bijemy, nie pobieramy opłat za upomnienia.

Naszych Kochanych Stałych Czytelników zapraszamy równie serdecznie i gorąco. Czeka na Was wiele nowości książkowych. Szczególnie – Was – zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Książka za Tytuł”. Każdego dnia, licząc od 10 do 14 maja będą się ukazywały cytaty ze znanych książek. Pierwsza osoba (z każdego dnia) za prawidłowo podany tytuł książki – z której cytat pochodzi – otrzyma nagrodę książkową. Pierwszy cytat ukaże się w poniedziałek o 11.15. Wszystkim gorąco dopingujemy, a na odpowiedzi czekamy pod nr telefonu 41 274 77 99 do godziny 18.00.

Z okazji Tygodnia Bibliotek wszystkich Czytelników witamy „na słodko”.