Festyn w bibliotece Nad Skałą

Iwona/ 8 czerwca, 2018/ Aktualności, Imprezy dla dzieci, SBP

6 czerwca przed budynkiem Biblioteki przy ul. Staszica odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej we współpracy z Zespołem Szkół Zawodowych nr 3.

Licznie przybyłe przedszkolaki brały udział w konkursach, zabawach i zwiedzaniu Biblioteki dla Dzieci. Odbyły się: konkurs gry w piłkę nożną, konkurs na najładniejszy chodnikowy rysunek kredą i na odlotową wakacyjną fryzurę.

Zabawy z dziećmi prowadzili uczniowie i nauczyciele ZSZ nr 3 w Starachowicach. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Słodki poczęstunek zapewniła społeczność Zespołu Szkół Zawodowych . Nad całością imprezy czuwali i przewodnikami po Bibliotece byli pracownicy MBP Starachowice.

Składamy podziękowania dyrekcji, nauczycielom i uczniom Zespoły Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach za współpracę w zorganizowaniu i prowadzeniu festynu. Dziękujemy Przedszkolom Miejskim nr 6, 13, 14, 15 za udział w zabawie oraz fundatorowi nagród Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich..

Liczmy na dalszą współpracę na rzecz najmłodszych mieszkańców miasta.

Więcej zdjęć w galerii zdjęć

Ewa Ragan i Dorota Jabłońska